Współpraca z firmą MSCG podczas przygotowania wniosku w ramach działania 1.3.1 „Wdrażanie innowacji przez MŚP”- przebiegała bardzo sprawnie, efektywnie i miło. To w pełni profesjonalny zespół, któremu można zaufać w 100%. Życzyłbym innym firmom, takich miłych i efektywnych relacji z klientami jak to ma miejsce z firmą MSCG.
Dariusz Bekier, Właściciel “DAR-MET” Bekier Dariusz
Podjęcie współpracy i wykorzystanie doświadczenia firmy MSCG pozwoliło na zmaksymalizowanie szans zdobycia tytułu Beneficjenta, w programie Szybka Ścieżka. Dzięki temu spółka JM-Tronic rozpoczęła nowy rozdział, w ponad 35-letniej historii, który z pewnością zaowocuje rozwojem polskiej elektrotechniki.
Firmę MSCG należy szczególnie pochwalić za rzetelność i terminowość wykonywanych prac oraz wzorowy kontakt z klientem.
Piotr Matiakowski, Dyrektor Generalny JM-Tronik Sp. z o.o.
Współpraca z MSCG znacznie ułatwiła nam uzyskanie dotacji dla naszego produktu. Formalności zostały uproszczone do minimum.
Krzysztof Kostowski, Prezes Zarządu PlayWay S.A.
Dla firmy takiej jak Flying Wild Hog, będącej niezależnym producentem gier, pozyskiwanie funduszy to szczególnie ważny aspekt działalności. Dlatego obecność w programie GameINN postrzegaliśmy jako wielką szansę na uzyskanie dodatkowych funduszy na badania i rozwój, umożliwiających nam stworzenie całkowicie nowego silnika RoadHog 2. Dzięki współpracy z firmą MSCG udało nam się przygotować wniosek, który zagwarantował nam niezwykle wysokie, trzecie miejsce wśród firm startujących w konkursie. Współpraca ze specjalistami MSCG układała się wzorowo i pozostaje nam tylko podziękować i polecić tę firmę.
Artur Maksara, Producer Flying Wild Hog

Referencje z podziałem na kategorie projektów: