Z przyjemnością informujemy, iż wśród projektów, które otrzymały rekomendacje do dofinansowania w ramach Działania 3.2.1 Badania na rynek – konkurs dla firm z miast średnich znalazł się projekt naszego Klienta.

Spośród 10 wniosków, które wpłynęły w ramach drugiego etapu konkursu, do dofinansowania zostało rekomendowanych 5 projektów, w tym projekt naszego Klienta o wartości ponad 16 mln PLN.

„FAGUM – STOMIL” SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA wdroży specjalistyczne obuwie o podniesionych parametrach wytwarzanego w zasobooszczędnej technologii sieciowania wykorzystującej recykling kopolimerów EVA

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu i trzymamy kciuki za jak najszybszy transfer prac B+R do praktyki gospodarczej.

Jednocześnie informujemy, iż w ramach Działania 3.2.1 Badania na rynek pozyskaliśmy dofinansowanie dla 5 projektów o łącznej wartości blisko 170 mln PLN.

Jeżeli są Państwo zainteresowani aplikowaniem o dotacje na projekty badawczo-rozwojowe serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

  • Artur Wójtowicz
    Opiekun Klienta Biznesowego
  • 780 044 395
  • artur.wojtowicz@mscg.com.pl
Zapraszamy do współpracy!