Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę? Jesteś gotowy zmierzyć się z realnymi wyzwaniami w niezwykle ambitnej i dynamicznej firmie konsultingowej?

Chcesz się rozwijać, lubisz się uczyć i masz zdolności analityczne? Chcesz stać się specjalistą w zakresie środków unijnych dla przedsiębiorstw?

Jeżeli, odpowiedziałeś „tak” na powyższe pytania, zapoznaj się z Programem Rozwoju Talentów MSCG i aplikuj do wybranego działu !

Program Rozwoju Talentów realizowany jest w jednym z trzech działów.

Wybierz dział zgodny z Twoimi predyspozycjami:

Dział Projektów UE

  • Mam lekkie pióro oraz umiejętność szybkiego czytania ze zrozumieniem
  • Interesuję się innowacjami, tematyką biznesową, rozwojem przedsiębiorstw
  • Wiem, co to analiza rynku

Dział Zarządzania i Audytu

  • Lubię pracować z aktami prawnymi, dokumentami księgowymi itp.
  • Jestem bardzo dokładny, terminowy i dobrze zorganizowany
  • Lubię kontakt z ludźmi i chcę rozwijać się w zarządzaniu projektami

Dział Rozwoju Rynku

  • Mam doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub Call Center
  • Lubię rozmawiać, z łatwością nawiązuję relacje
  • Interesuję się efektywnym wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego

Etapy programu

praktyka_01

Praktyka + szkolenie

praktyka_03

Płatny staż

praktyka_02

Samodzielny specjalista

Aplikowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.
List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć wybranego działu i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Aplikację prosimy wysyłać na adres hr@mscg.com.pl w tytule wpisując dział, do którego aplikujesz

Najbliższy start programu

I. APLIKOWANIE

II. CASE STUDY

III. TESTY KOMPETENCJI

IV. ROZMOWA REKRUTACYJNA

V. WITAMY W ZESPOLE!

Aplikuj już dziś!

Proces rekrutacji

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć wybranego działu i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.
Po pozytywnej weryfikacji CV i LM poprosimy Cię o rozwiązanie case study. Case study to inaczej studium przypadku. Jest to zadanie oparte na realnym problemie, z jakim możesz się spotkać podczas pracy na danym stanowisku. Zawiera opis sytuacji oraz wytyczne w jaki sposób zadanie ma zostać wykonane (esej, prezentacja, strategia). Case study pozwoli nam zrozumieć w jaki sposób myślisz, jak rozwiązujesz problemy i wyciągasz wnioski. Prześlemy Ci niezbędne informacje na temat zadania, a także termin jego realizacji. W zależności od skomplikowania zadania może to być czas od jednego do kilku dni.
Po analizie przesłanych rozwiązań case study, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na sesję testów. O szczegółach dotyczących terminu i miejsca kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo (dlatego też, po przesłaniu nam aplikacji, pamiętaj o regularnym sprawdzaniu swojej skrzynki pocztowej).

Czego możesz spodziewać się podczas sesji testowej? Będziemy sprawdzać Twoje predyspozycje zawodowe i osobowościowe.

Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna. Podczas rozmowy zachowaj spokój. Staraj się uważnie słuchać pytań, by konkretnie i w sposób przemyślany odpowiadać na nie na podstawie dotychczasowych doświadczeń (zawodowych czy też uniwersyteckich).
Ostatnim etapem procesu rekrutacji jest spotkanie indywidualne, w którym uczestniczy pracownik Działu HR i/lub potencjalny przełożony. Będziemy pytać o Twoje doświadczenia, oczekiwania oraz cele zawodowe. Ważne dla nas też będzie poznanie Ciebie jako osoby, która ma dołączyć do naszego zespołu. Jeśli w wyniku tego etapu zostaniesz wybrany/a – pozostaje już tylko ustalenie terminu rozpoczęcia udziału w Programie Rozwoju Talentów MSCG.

Staż oczami naszych Pracowników

Paulina

Starszy Specjalista ds projektów UE

Paulina jest związana z MSCG od 2011r., początkowo jako stażystka, następnie jako specjalista ds. rozliczeń projektów, a obecnie jako starszy specjalista w Dziale Projektów UE, gdzie odpowiada za koordynację projektów ogólnopolskich i regionalnych. Posiada międzynarodowe uprawnienia w zakresie zarządzania projektami, oraz doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu ponad 50 projektami. Specjalizuje się w projektach infrastrukturalnych, inwestycyjnych oraz doradczych m.in. w zakresie wzornictwa przemysłowego.

„Praca w MSCG to wymagające, ambitne i bardzo ciekawe doświadczenie. Rozwój i wyzwania to nasza codzienność.”

Joanna

Kierownik Działu Zarządzania i Audytu

Joanna jest kierownikiem Działu Zarządzania i Audytu, radcą prawnym oraz absolwentką dwóch kierunków studiów (prawniczych i administracyjnych). Swoją karierę rozpoczynała jako stażystka w 2010r., równolegle kontynuując studia na drugim kierunku, a następnie aplikację radcowską. Umiejętnie łączyła pracę zawodową z pasją i swoimi ambicjami. Kieruje działem, który z sukcesem rozliczył 350 projektów o wartości przekraczającej 300 mln zł. W wolnym czasie trenuje CrossFit.

„Konsulting daje szansę zdobywania wiedzy i obycia biznesowego. Różnorodność zadań sprawia, że tempo nauki w konsultingu jest większe niż w wielu innych branżach.”