W ramach drugiego etapu konkursu złożono 64 projekty, natomiast tylko 11 z nich zostało rekomendowanych do dofinansowania.

Z przyjemnością informujemy, iż w projektach wybranych do dofinansowania dwa projekty dla naszych Klientów opracowali konsultanci MSCG.

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz mocno wierzymy, że wykorzystane środki unijne na badania przemysłowe i prace rozwojowe przyczynią się do wzrostu innowacyjności, konkurencyjności firm, a także dalszego rozwoju polskiej gospodarki.

Jednocześnie informujemy, iż od momentu uruchomienia Szybkiej Ścieżki pozyskaliśmy dofinansowanie dla 19 projektów o łącznej wartości przekraczającej 76 mln PLN.

Jako firma z dużym doświadczeniem w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych, chcemy zaoferować Państwu swoją wiedzę i wsparcie w  przygotowaniu aplikacji konkursowej.
Zrealizowaliśmy ponad 500 projektów, osiągając ponad 94% skuteczność w pozyskiwaniu dofinansowania. Działamy w modelu success fee pobierając wynagrodzenie wyłącznie za przyznanie dofinansowania na realizację Państwa projektu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dotacjami na rozwój swojej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu:

  • 780 044 395
  • 81 444 12 73
  • bok@mscg.com.pl
Zapraszamy do współpracy!