Z przyjemnością informujemy, iż kolejni Klienci otrzymali wsparcie w ramach następujących działań:

 • Działanie 1.2 „Sektorowe programy B+R” – GAMEINN

  W ramach II konkursu GAMEINN do NCBR wpłynęło 90 wniosków, spośród których zaledwie 38 projektów zostało rekomendowanych do dofinansowania.

  Wśród pozytywnie ocenionych wniosków 3 projekty opracowali eksperci MSCG. Wartość projektów naszych Klientów to ponad 6 mln zł.

  Specjaliści MSCG w ramach dwóch konkursów GAMEINN pozyskali w sumie dotację dla 8 projektów o łącznej wartości przekraczającej 20 mln zł.

  Serdecznie gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że przyznane dofinansowanie w dużym stopniu przyczyni się do dalszego rozwoju branży produkcji gier w Polsce.

 • Działanie 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego

  90 wniosków złożonych w ramach głębokiej termomodernizacji obiektów w przedsiębiorstwach otrzymało pozytywną ocenę i rekomendację do otrzymania dofinansowania.

  Wśród pozytywnie ocenionych wniosków 7 projektów o łącznej wartości przekraczającej 10 mln zł przygotowali eksperci MSCG.

  Dziękujemy naszym Klientom za obdarzone nas zaufanie oraz głęboko wierzymy, że otrzymane dofinansowanie przyczyni się do rozwoju możliwości biznesowych na terenie województwa lubelskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz referencjami zrealizowanych projektów zamieszczonych na stronie internetowej.
 • Skontaktuj się z nami:
 • Artur Wójtowicz
  Opiekun Klienta Biznesowego
 • 780 044 395
 • artur.wojtowicz@mscg.com.pl
Zapraszamy do współpracy!