Z przyjemnością informujemy, iż wśród projektów, które otrzymały rekomendacje do dofinansowania w ramach podziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” (Szybka Ścieżka) znalazły się 3 projekty naszych Klientów.

W ramach grudniowej rundy konkursu z 2019 roku pozyskaliśmy dofinansowanie dla 3 projektów o łącznej wartości blisko 12 mln zł.

NEOKLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ opracuje innowacyjne zdecentralizowane, zintegrowane urządzenie wentylacyjno-chłodząco-ogrzewcze iUNIT.  Na ten cel firma potrzebuje ponad 3 mln zł.

K&W EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ pozyskaną dotacje przeznaczy na opracowanie innowacyjnej instalacji łącznego odpylania i odsiarczania spalin INOS® dedykowanej dla kotłów rusztowych. Wartość projektu to ponad 4,5 mln zł.

„AL – STAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zajmie się opracowaniem innowacyjnej technologii – Elastico Warm – wielkogabarytowych, dwupowłokowych, podnoszonych bram hangarowych z hybrydowymi profilami nośnymi. Blisko 4 mln zł to wartość całej inwestycji.

Wszystkim Beneficjentom gratulujemy sukcesu oraz życzymy szybkiej i skutecznej komercjalizacji wyników prac B+R do bieżącej działalności firmy.

Jednocześnie informujemy, iż od momentu uruchomienia Szybkiej Ścieżki pozyskaliśmy dofinansowanie dla 35 projektów o łącznej wartości przekraczającej 161 mln zł.

Jeżeli są Państwo zainteresowani aplikowaniem o dotacje na projekty badawczo – rozwojowe serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

  • Artur Wójtowicz
    Opiekun Klienta Biznesowego
  • 780 044 395
  • artur.wojtowicz@mscg.com.pl
Zapraszamy do współpracy!